Header Photo

Autokasacja

Złomowanie pojazdów to usługa polegająca na szeroko rozumianym recyclingu pojazdów wycofanych z ruchu drogowego oraz pojazdów nienadających się do dalszego użytkowania lub pojazdów powypadkowych, których naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie aut to złożony proces, który rozpoczyna się w momencie przyjęcia pojazdu przez placówkę uprawnioną do złomowania, a kończy na recyclingu tego pojazdu. Autokasacja, nazywana również recyclingiem złomowanych pojazdów to przede wszystkim ich demontaż oraz sprzedaż poszczególnych elementów przedsiębiorstwom zajmującym się ich przetwarzaniem.

Od lat zajmujemy się profesjonalnym złomowaniem pojazdów wszelkich marek w różnym stanie technicznym. Przyjmujemy auta bez ważnego przeglądu technicznego oraz pojazdy powypadkowe. Oferujemy preferencyjne warunki skupu. Nasza oferta obejmuje również usuwanie wraków samochodów z parkingów i prywatnych posesji oraz ich transport do skupu.

Złomowanie i kasacja pojazdów odbywa się w siedzibie firmy w Warszawicach koło Warszawy. Istnieje możliwość transportu wraku do skupu. Koszt usługi transportowej zależy do rozmiaru pojazdu oraz odległości od skupu. W celu uzyskania wiążącej wyceny – zakupu pojazdu i/lub transportu wraku prosimy o kontakt telefoniczny 602-605-929 lub mailowy celkab@celkabimperium.pl 

Załadunek złomu samochodowego
Załadunek złomu samochodowego
Składowisko złomu samochodowego
Składowisko złomu samochodowego
Samochody z przeznaczeniem na złom
Samochody z przeznaczeniem na złom
Samochody po kasacji - do złomowania
Samochody po kasacji - do złomowania