Header Photo

O nas

CELKAB IMPERIUM BIS to przedsiębiorstwo zajmujące się skupem, sprzedażą i transportem surowców wtórnych. Od lat działamy na terenie województwa mazowieckiego prowadząc profesjonalny skup złomu i metali kolorowych oraz skup makulatury z placem składowym zlokalizowanym w miejscowości Warszawice koło Warszawy. Warszawice to malownicza miejscowość oddalona ok. 35 km od ścisłego centrum Warszawy. Dzięki dogodnej lokalizacja skupu oraz możliwości skorzystania z usług profesjonalnego przewozu kontenerowego surowca z naszej oferty korzystają klienci z nie tylko z samej Warszawy i okolic, ale również z terenu całego województwa.

Długoletnia obecność na rynku surowców wtórnych, bardzo dobra znajomość branży, kompleksowa obsługa oraz profesjonalne zaplecze techniczne sprawiają, że CELKAB IMPERIUM BIS cieszy się zaufaniem zarówno klientów zainteresowanych sprzedażą, jak i kupnem oferowanych surowców oraz klientów poszukujących profesjonalnej obsługi w zakresie transportu surowca. Obok możliwości kupna i sprzedaży surowców wtórnych oferujemy również:

  • kompleksowe złomowanie pojazdów wszystkich marek w każdym stanie z możliwością transportu wraku do miejsca skupu,
  • usługi związane z profesjonalnym demontażem hal, konstrukcji i urządzeń przeznaczonych do utylizacji,
  • transport kontenerowy surowców wtórnych o masie całkowitej jednego ładunku do 24 ton,
  • wynajem kontenerów do transportu surowców wtórnych i nie tylko,
  • usługi związane z ważeniem pojazdów i ładunków o maksymalnej masie do 64 ton.

Naszą ofertę kierujemy do firm, klientów instytucjonalnych oraz osób prywatnych. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy.  

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. 

Ładowarka złomu
Ładowarka złomu
Ciężarówka do przewozu kontenerów ze złomem
Ciężarówka do przewozu kontenerów ze złomem
Ciężarówka do przewozu makulatury
Ciężarówka do przewozu makulatury
Plac - składowisko
Plac - składowisko